Clusterteams

Leerkrachten                   Groep                                                  Werkdagen

 

Clusterteam 1-2-3

Ted Nefkens                       Leerkracht groep 1-2 Hert                    di t/m vri

                                        Clustercoördinator

Yvonne Driessen                 Leerkracht groep 1-2 Dolfijn                  ma en di

Elly Hermans                      Leerkracht groep 1-2 Dolfijn                  wo – do – vri

Esther Bloem                      Leerkracht groep 1-2 Inktvis                 ma – di – wo

Annemie Engels                   Leerkracht groep 1-2 Inktvis                 do – vri

                                         Leerkracht groep 1-2 Hert                     ma

Moniek Janssen                   Leerkracht groep 3 Panda                     ma – di – wo

                                         Clustercoördinator 

Tamara Janssen                   Leerkracht groep 3 Kangoeroe                ma – wo-do –vrimo

Ellen  Hoogenboom              Leerkracht groep 3 P & K                       di – do – vrimo

                                                                                               (om de week)

Clusterteam 4-5-6

Ans van de Weijer               Leerkracht groep 4-5-6 Giraf                  ma – di – wo – do

Gerrie Vermeulen                Leerkracht groep 4-5-6 Rups                  di – wo – do – vri

                                         Clustercoördinator

Loes Overbeek                    Leerkracht groep 4-5-6 G & R                ma – vri

Suzanne Derckx                  Leerkracht groep 4-5-6 Orka                  ma – di – vri

Iris Bos                              Leerkracht groep 4-5-6 Orka                   wo – do  

Marloes Metsemakers          Leerkracht groep 4-5-6 Nijlpaard             ma – di – vri

Mieke Jansen                      Leerkracht groep 4-5-6 Nijlpaard             wo – do

Charlot Roodbeen                Leerkracht groep 4-5-6                          ma – do

                                          Clustercoördinator

 

Clusterteam 7-8

Truus Van Loon                   Leerkracht groep 7 Beer                          di – wo – do – vri

                                        Clustercoördinator

Chantal Keunen                  Leerkracht groep 7 Adelaar                      ma – do – vri

Lisette Martens                  Leerkracht groep 7 B & A                          ma – di – wo

Mieke Stevens                   Leerkracht groep 8 Marter                         ma – wo

Illin Manders                      Leerkracht groep 8 Beer                            di – do – vri

Elise Inderhees                  Vervanging Illin verlof tot jan.                    di – do – vri 

Nicole Kruijtzer                   Leerkracht groep 8 Chimpansee                ma – di – wo

                                         Clustercoördinator

Baukje Boom                      Leerkracht groep 8 Chimpansee                 do – vri

Directie

Hanneke Custers                Intern Begeleider – lid kwaliteitsteam         di – do

Ingeborg van Horne            Intern Begeleider – lid kwaliteitsteam         di – do

Monique Heesbeen              Directeur                                                 ma t/m do 


Ondersteuners

Frans Nouwen                    Conciërge

Anita Janssen                     Interieurverzorgster

Nelly van Lier                     Interieurverzorgster

Marjan Smits                      Interieurverzorgster